تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نایلون کشاورزی / فروش نایلون عریض کشاورزی

فروش نایلون عریض کشاورزی

فروش نایلون عریض کشاورزی با بهترین کیفیت و با عرض 1 متر تا 12 متر و ضخامت 100 الی 600 میکرون (دولا) و بسته به نیاز مشتری بدون واسطه به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.

فروش نایلون عریض کشاورزی

کاربرد نایلون عریض کشاورزی

نایلون عریض کشاورزی با بهترین کیفیت تولی شده است و برای مصارف گلخانه ای کشاورزی و انواع کشت محصول استفاده می شود ( مسقف کردن گلخانه ها ، تولیدی های قارچ و … )، از مصارف دیگر نایلون عریض می توان به ساخت و ساز های ساختمانی و یا مصارف عمرانی ( تولیدی نایلون فونداسیون) نیز اشاره کرد.

فروش نایلون عریض کشاورزی

انواع نایلون کشاورزی

  • یکی از پرکاربرد ترین آن ها نایلون عریض کشاورزی uv دار است که خواص نور خورشید برای گیاه را جذب میکند می توان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR)، اشعه ماوراء بنفش (UV) و ضد شبنم(FOG)  و … به نایلون و پلاستیک اضافه کرد.
  • ضخامت به کار برده شده در تولید نایلون کشاورزی و یا عریض نیز بین ۳۰ الی ۳۰۰ میکرون متغیر است. نایلون عریض با ضخامت بالاتر به طبع مقاومت بالاتری دارند.

فروش نایلون عریض کشاورزی

فروش نایلون عریض کشاورزی با بهترین کیفیت در سایز ها و ضخامت های مختلف ر تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری از طریق درگاه های ارتباطی با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر است.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش نایلون عریض کشاورزی

فروش نایلون کشاورزی به قیمت کارخانه

فروش نایلون کشاورزی به قیمت کارخانه و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در …

دیدگاهتان را بنویسید