تجهیزات آبیاری آریا
خانه / قطره چکان / واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری با لیتر های متفاوت در تعداد بالا برای همکار و فروشندگان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد.
قطره چکان آبیاری یورودریپ از نوع روی خط و جبران کننده فشار می باشد و همچنین مقاوم در برابر سم و کود و مواد شیمیایی مایع می باشد.

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

کاربرد قطره چکان یورودریپ آبیاری

قطره چکان یورودریپ آبیاری تولید شده در شرکت چندملیتی یورودریپ (Eurodrip) بوده که با قابلیت جبران فشار (PC)، امکان نصب بر روی خط (لوله آبیاری قطره ای سایز ۱۶ یا ۲۰)، دارای تأییدیه از دفتر توسعه سامانه‌های نوین آبیاری جهاد کشاورزی است.
قطره چکان یورودریپ برای آبیاری در تاکستان ها، باغات، گلخانه ها، فضاهای سبز و محدوده وسیعی از پروژه ها در اراضی با پستی و بلندی زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

ویژگی های قطره چکان یورودریپ

  1. مکانیسم خودشویندگی (Self-flushing) قطره چکان‌های یورودریپ در هر بار راه‌اندازی باعث شستشوی قطره چکان شده و موجب میشود تا از گرفتگی آن در طول سال‌ها جلوگیری شود.
  2. عملکرد مناسب قطره چکان یورودریپ ۲۴ لیتر در بازه گسترده‌ای از تغییرات فشار آب (فشارهای پایین و بالا، از ۱ تا ۴ بار) با توجه به مکانیسم جبران‌کننده فشار (Pressure Compensating یا به اختصار PC). این ویژگی باعث می‌شود تا به راحتی بتوان از قطره چکان یورودریپ در زمین‌های دارای پستی وبلندی محدود استفاده کرد.
  3. قطره چکان‌های یورودریپ از مواد پلیمری با کیفیت ساخته شده است و در مقابل شرایط محیطی مانند سرما و گرما مقاوم است. دیافراگم سیلیکونی و بدنه پلاستیکی قطره چکان یورودریپ در مقابل اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی مقاوم‌اند.
  4. خاصیت یکطرفه بودن و جلوگیری از ورود آلودگی و برگشت آب میشود.

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

معرفی قطره چکان یورو دریپ:

یورودریپ که در یونان تأسیس و دارای سابقه طولانی مدتی است. همچنین طیف گسترده ای از محصولات سیستم قطره ای را برای رفع نیازهای آبیاری کابران خود فراهم می کند.
این دریپر ها از مکانیزم خود شویندگی بهره می برد که بعد از هر راه‌اندازی شستشو می‌شود که عملکرد قابل اعتماد و نگهداری کمتر را تضمین می‌کند.
این محصولات عملکرد Cv عالی و محدوده جبران فشار گسترده (7-58 psi) یکنواختی انتشار آب را بر روی سطح زمین ارائه می دهد.
این قطره چکان های یورو دریپ در انواع مدل های مختلف رنگ بندی، خروجی آبدهی متعدد و غیره تشکیل شده اند.

انواع قطره چکان یورو دریپ:

انواع قطره چکان یورو دریپ دارای مدل های رنگی مختلف از جمله، قهوه ای، سبز، آبی، مشکی و غیره است.
موقعیت نصب هر کدام از آن ها بر روی خط اصلی است.
این خط می تواند لوله های پلی اتیلن ۱۶ میلی متر یا لوله های پلی اتیلن ۲۰ میلی متر باشند.
هر کدام از این دریپر های نام برده شده دارای دبی‌های مختلفی هستند. برای نمونه رنگ بندی سبز از خروجی ۲۴ لیتر در ساعت، رنگ مشکی از خروجی ۴ لیتر در ساعت، رنگ آبی با خروجی ۲ لیتر در ساعت، رنگ قهوه ای با خروجی ۸ لیتر بر ساعت ارائه می گردد.
البته ناگفته نماند که قطره چکان های یورودریپ مدل کرونا به دو دسته اصلی قطره چکان یورودریپ کرونا PC و قطره چکان یورودریپ کرونا PCND تقسیم می شود.

 

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

مزایای قطره چکان یورودریپ

قطره چکان های یورو دریپ با مکانیزم خود شویندگی که دارند، مانع از رسوب گذاری در سطح آن می شوند.
برای همین عمکلرد باکیفیت را در جریان روان سیال آب ارائه می دهد. این محصول در مقابل تابش آفتاب مستقیم هم دوام عالی دارد. دارای دوام بالا و عمر طولانی مدتی نیز می باشند.

واردات بی واسطه قطره چکان یورو دریپ آبیاری

جهت خرید عمده یا تکی هر نوع از قطره چکان یورو دریپ آبیاری و کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

واردات بی واسطه قطره چکان یورودریپ آبیاری

خرید اینترنتی قطره چکان به صورت عمده

خرید اینترنتی قطره چکان به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق …

دیدگاهتان را بنویسید