تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری / مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

آیا برای زمین های کشاورزی خود می خواهید تجهیزات آبیاری راه اندازی کنید؟ برای برخوردار شدن از قیمت مناسب همگی این تجهیزات و نوار تیپ می توانید با این مرکز پخش عمده به سراسر کشور در ارتباط باشید.
توجه به حوزه آبیاری قطره ای و بارانی برای آبیار زمین های زراعی و باغداری و کشاورزی امروزه روز به روز در حال گسترش می باشد چون برایشان این امر اطمینان پیدا کرده است که از لحاظ صرفه جویی در آب بهینه و کم مصرف می باشد.
یکی از تجهیزاتی که در آبیاری به کار گرفته می شود نوار تیپ می باشد که آن را در زمین ها به صورت مهندس تعیین جایگاه می کنند و آبیاری را انجام می دهد و خرید آن از مرکز پخش و فروش عمده این امکان را دارد که به قیمت دست اول و مناسب دسترسی پیدا کرد.

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

معرفی نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری ساخته شده از مواد اولیه پلی اتیلن باکیفیت است که نسبت به لوله های پلی اتیلن دارای ساختار مسطح، نرم و انعطاف پذیری بیشتری می باشد.
از این رو این ویژگی نوار تیپ های آبیاری را متمایز ‌کرده است. این محصول در هنگام تحت فشار قرار گرفتن از طریق آب طراحی مسطح آن پر می شود و از طریق درز ها یا قطره چکان ها، موجب پخش یکسان آب بر روی زمین های زراعی می شوند.
سپس بعد از پایان آبیاری این نوار ها به حالت اولیه و مسطح باز می گردند. این نوار ها دارای ضخامت های کم هستند و فاصله دریپر ها به میزان مختلف اعم از ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر می باشند.

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

ویژگی نوار تیپ آبیاری :

بیشترین کاربرد های این نوار تیپ های آبیاری از ضخامت های ۱۵۰ میکرون و ۲۰۰ میکرون می باشد. همچنین دارای انواع طول، ابعاد، وزن و غیره هستند که متناسب با متراژ زمین و نوع محصولات زراعی مدل مناسب انتخاب می شود. این محصول به دو مدل اصلی نوار تیپ آبیاری درز دار و نوار تیپ آبیاری پلاک دار تقسیم می شود که هرکدام به نوبه خود از طیف گسترده ای کاربرد های گوناگون برخودار می باشد.
مدل درز دار این نوار ها دارای انواع سایز های ۱۶ و ۲۰ میلی متر است که از منافذ با فواصل معین شده بهره می برد. اما مدل های نوار تیپ ابیاری پلاک دار خود از قبل توسط کارخانه مربوطه به دریپر های باکیفیت محکم مجهز می باشد.

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

مزایای نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری دارای قابلیت نصب و تعبیه در هر نوع زمین های کشاورزی اعم از پستی، بلندی، شیب دار و مناطق باد خیز می باشد.
همچنین این محصول قابلیت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی دارد. این نوار تیپ های آبیاری شوری آب و خاک را به خوبی مدیریت می کند و موجب انتشار فراگیر آب بر روی زمین می شود. از این رو رشد مناسب گیاهان و محصولات کشاورزی را فراهم می کند.

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

خصوصیات نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری، دارای کیفیت ساخت عالی است که طول عمر ماندگاری را تضمین می کند.
این محصول در مقابل اشعه ماوراء بنفش، درجه حرارت بالا، کود و مواد شیمیایی و غیره دارای مقاومت عالی می باشد. همچنین نصب و جمع آوری ساده ای دارد زیرا از وزن و حجم بسیار سبکی برخوردار می باشد. به علاوه فضای زیادی را در انبار اشغال نمی کند.

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری قیمت مناسب

مرکز پخش عمده نوار تیپ آبیاری :

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی آریا در سراسر کشور عرضه کننده عمده و تکی انواع نوار تیپ آبیاری ارزان قیمت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

منبع: wateringsystem.ir

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لوله های آبرسانی کشاورزی با بهترین قیمت

فروش نوار تیپ فرات در اصفهان

فروش نوار تیپ فرات در اصفهان با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار …